Ostuinfo

 

Kuidas osta?
 
Kuresaar Design veebipoest on LIHTNE osta.

Kui olete registreerunud kasutaja, saate meilt igakuiselt püsikliendi pakkumisi ning Teie andmed on ostukorvis eeltäidetud. Samuti aitab just püsikliendile loodud keskkond “Minu konto” hoida silma peal ostuajalool, taotleda ostetud toodetele juhiseid, arveid ning leida just Teile sobivad uued tooted ning pakkumised.

• Valige  toode- selles aitavad Teid olevad filtrid, tootevõrdlus, hinnangud ja kommentaarid. Pange tähele lisatoodete pakkumisi!

• Lisage ostukorvi- ostukorvis on Teil võimalik tutvuda korvi lisatud toodetega ning nende kogustega. Kui soovite ostmist jätkata valige “Jätkan ostmist”- kui mitte, vali “Edasi”. Ostukorv säilitatakse.

• Täitke kontaktandmete väljad ning valige tarneviis (toote saab kätte meie kauplusest või valitud posti teel), Püsikliendi andmed ostukorvis on eeltäidetud.
• Valige makseviis- meie poes on võimalik maksta üle Swedbanki, SEB-i, LHV või Luminor panga pangalingi; krediitkaardi ning ettemaksu arvega.

Kui tellimus on tasutud, võtab meie klienditeenindus Teiega ühendust tööpäeva jooksul, et leppida kokku tarneaeg.

Juhul, kui tellimisel tekib küsimusi või vajate professionaalset nõu, helistage julgelt meie klienditeeninduse numbril +372 56621002 või saatke küsimus kuresaar@gmail.com

Meeldivat ostmist!